Úvod > Pro školy > Pro školy > Jaro v zahradě

Jaro v zahradě

—  Bylinky | Zdravá kuchyně  —

Lektorovaný program

Pro 1. stupeň ZŠ

Komponovaný program pro mladší školní žáky. Roztopíme pec a každý si upeče kváskový chlebíček. Z jarních bylinek a tvarohového sýru si vyrobíme dobrou a zdravou pomazánku. Ke zdravé svačině si připravíme i bylinkový nápoj a osladíme si ho medem z plástve od našich včel. Půjdeme se podívat za králíky, slepicemi a ovcemi. Každý si vyrobí a odnese vlastnoručně vyrobenou čajovou směs v dárkovém balení.

Zahrajeme si  šifrovací hru, která nás zasvětí do kouzel jara. Hra je vhodná pro všechny, kdo si chtějí užít jaro v zahradě a prožít zážitkové a hravé dopoledne nebo vyzkoušet netradiční vycházku s družinou.

Děti z blízka mohou přijít do Otevřené zahrady pěšky. Vzdálenějším školám doporučujeme využít služeb zvláštní jízdy DPMB. Dopravní podnik za zvýhodněných podmínek vypraví pro vaši školní skupinu autobus a přiveze vás od školy přímo ke vstupu do zahrady. 

DÉLKA PROGRAMU

2,5 h

PRO KOHO JE PROGRAM URČEN

1. stupeň ZŠ

CENA

160 Kč / žák

CO SI MAJÍ VZÍT ŽÁCI S SEBOU?

Programy probíhají za každého počasí. Prosíme, ať se děti oblečou tak, aby se mohly v zahradě volně pohybovat. Doporučujeme vhodnou obuv, pláštěnku, kšiltovku, opalovací krém, svačinu a pití. Budeme se pohybovat v zahradě a k dispozici máme venkovní učebnu.

PRAKTICKÉ INFORMACE

V případě, že po vašem programu není do zahrad objednaná další skupina, můžete s vaší třídou v zahradě zůstat déle a udělat si vlastní program. Informace o obsazenosti zahrady dostanete v den konání programu na recepci.

JAK OBJEDNAT VAŠI TŘÍDU?

Vyplňte formulář a uveďte preferované termíny.

Minimální velikost skupiny je 20 žáků. Chcete-li program uhradit převodem z účtu, prosíme, uveďte fakturační údaje do poznámky níže.

Maximální velikost skupiny je 70 žáků.

Objednávkový formulář

(povinné)
(povinné, přečtěte si Zásady zpracování osobních údajů)

Newsletter Otevřené zahrady přímo do vaší e-mailové schránky.
Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.