Úvod > Akce a kurzy > Kurzy a workshopy > Vítr ve vlasech

Vítr ve vlasech

25. 8. 2020

Na srpnové dílně se budeme věnovat našim vlasům a tomu, jak o ně pečovat bez chemického zatížení.


Kdy: 25. srpna 2020,  16:30-19:30
Počet osob: 24 
Cena: 950 Kč

Vyrobíme si šetrný tuhý šampuk (tj. šampon bez vody obsahující přírodní rostlinné oleje, výluhy, pečující a čistící látky) s výbornými pěnivými vlastnostmi. A toho si ceníme, cesta k  funkčnímu složení nám zabrala tři roky. Kondicionér se vzácnými oleji a panthenolem nám zvlášť v letním období pomůže vlasy vyživit a usnadní jejich rozčesávání. Prozradíme vám recept na sprej proti padání vlasů a ukážeme,  jak při regeneraci vlasů zapojit oxid křemičitý obsažený v přesličce rolní. Z dílny si odnesete vlastní kosmetiku a návody na výrobu.

Zázemí pro výrobu kosmetiky nám poskytne venkovní kuchyně i se svými kamny, zážitek z vaření je tak naprosto neopakovatelný. K výrobě používáme také přírodní oleje, emulze a další přípravky. V případě deště máme k dispozici unikátní interiéry pasivního domu, který nám poskytuje ideální alternativu pro výrobu.

CO BUDEME VYRÁBĚT?
  • Pěnivý šampuk
  • Vlasová voda proti vypadávání vlasů
  • Kondicionér na rozčesávání vlasů
  • Oplach z přesličky rolní
Místo na workshopu můžete i věnovat. Stačí kontaktovat Evu Kloudovou na eva.kloudova@nap.cz (nebo tel. 515 903 111) a nechat si vystavit dárkový poukaz včetně vašeho osobního věnování.

Objednávkový formulář

Přeji si dostávat informace o akcích v Otevřené zahradě
Do poznámky uveďte např. číslo dárkového poukazu.
Společnost Nadace Partnerství, sídlem Údolní 33, 602 00 Brno, zpracovává vaše kontaktní údaje pro účely vzniku, správy a ukončení smluvních vztahů. Osobní údaje zpracováváme na základě plnění uzavřených smluv a plnění našich právních povinností.