Úvod > Pro školy > Pro školy > Podzim v zahradě

Podzim v zahradě

—  Zdravá kuchyně | Zemědělství  —

Lektorovaný program

Pro 1. stupeň ZŠ

Komponovaný program pro mladší školní žáky. Roztopíme pec a upečeme kváskový chleba a z posbíraných jablek vylisujeme mošt. Půjdeme se podívat za králíky, slepicemi a ovcemi a vyrazíme i na pole. Upečený chléb i mošt ochutnáme a nakonec si užijeme šifrovací hru. Hra je vhodná pro všechny, kdo si chtějí užít podzim v zahradě a prožít zážitkové a hravé dopoledne nebo vyzkoušet netradiční vycházku s družinou. Po skončení řízeného programu může třída v zahradě zůstat.

Děti z blízka mohou přijít do Otevřené zahrady pěšky. Vzdálenějším školám doporučujeme využít služeb zvláštní jízdy DPMB. Dopravní podnik za zvýhodněných podmínek vypraví pro vaši školní skupinu autobus a přiveze vás od školy přímo ke vstupu do zahrady. ​

DÉLKA PROGRAMU

2,5 h

PRO KOHO JE PROGRAM URČEN

1. stupeň ZŠ

CENA

160 Kč / žák

CO SI MAJÍ VZÍT ŽÁCI S SEBOU?

Programy probíhají za každého počasí. Prosíme, ať se děti oblečou tak, aby se mohly v zahradě volně pohybovat. Doporučujeme vhodnou obuv, pláštěnku, kšiltovku, opalovací krém, svačinu a pití.

PRAKTICKÉ INFORMACE

V případě, že po vašem programu není do zahrad objednaná další skupina, můžete s vaší třídou v zahradě zůstat déle a udělat si vlastní program. Informace o obsazenosti zahrady dostanete v den konání programu na recepci.

JAK OBJEDNAT VAŠI TŘÍDU?

Vyplňte formulář a vyberte preferovaný termín.

Minimální velikost skupiny je 20 a maximální 50 žáků.

 

 

Objednávkový formulář

(povinné)
(povinné, přečtěte si Zásady zpracování osobních údajů)

Newsletter Otevřené zahrady přímo do vaší e-mailové schránky.
Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.