Úvod > Akce a kurzy > Kurzy a workshopy > Jarní probuzení

Jarní probuzení

16. 4. 2020

V dubnu kvetou v zahradě rostliny, které rozjasní den svou křehkou krásou. Řada z nich je vhodná i pro náš jídelníček. Přijďte se se s nimi seznámit...

Datum konání: 16. dubna 2020
Časová náročnost: 16.30-19.30 hod.
Max. počet účastníků: 24
Cena: 950 Kč

Výběr z jedlých plevelů poslouží jako základ pro chuťově výborné a nutričně hodnotné pesto. Vyrobíme si sůl a přípravky pro osvěžení a vyživení pleti po zimě. Z dílny si odnesete vlastní kosmetiku a návody na výrobu.

Zázemí pro výrobu kosmetiky nám poskytne venkovní kuchyně i se svými kamny, zážitek z vaření je tak naprosto neopakovatelný. K výrobě používáme také přírodní oleje, emulze a další přípravky. V případě deště máme k dispozici unikátní interiéry pasivního domu, který nám poskytuje ideální alternativu pro výrobu.
 
Co budeme vyrábět?
  • Pesta z jarních bylin
  • Pampelišková mast
  • Bylinková sůl z léčivých bylin a různých solí
  • Svěží pleťová voda pro jarní dny 
Místo na workshopu můžete i věnovat. Stačí kontaktovat Evu Kloudovou na eva.kloudova@nap.cz (nebo tel. 515 903 111) a nechat si vystavit dárkový poukaz včetně vašeho osobního věnování.

Objednávkový formulář

Přeji si dostávat informace o akcích v Otevřené zahradě
Do poznámky uveďte např. číslo dárkového poukazu.
Společnost Nadace Partnerství, sídlem Údolní 33, 602 00 Brno, zpracovává vaše kontaktní údaje pro účely vzniku, správy a ukončení smluvních vztahů. Osobní údaje zpracováváme na základě plnění uzavřených smluv a plnění našich právních povinností.