Úvod > Akce a kurzy > Příměstské tábory > Léto v zahradě

Léto v zahradě

Připravili jsme pro děti tvůrčí prázdninový koktejl plný dovádění na zahradě, pohody, sluníčka i nových přátelství. A kamarádit u nás lze nejen s dětmi, ale i s ochočenými ovečkami.

Společně si užijeme dobrodružné hry, prozkoumáme půdní tunel a osvěžíme se u modelu řeky. Děti necháme nahlédnout do zákulisí Otevřené zahrady a zařídíme setkání s veterinářem, včelařem a našimi bylinkářkami. Děti pozveme do otevřených dílen, ve kterých si vyzkoušejí tvůrčí činnosti a odnesou si vlastnoručně vyrobenou hračku či dárek. A v peci z šamotových cihel si upečeme chleba. Čas bude i na vyprávění příběhů a sdílení zkušeností. A to všechno naživo. Tohle bude děti i nás bavit!

Zázemí budou mít děti v Otevřené zahradě ve venkovní učebně, ale projdeme s nimi rozličná zahradní zákoutí. Pitný režim, svačiny a obědy jsou zajištěny profesionální restaurací. Tábor povedu lektorky Otevřené zahrady.

Věková skupina všech uvedených příměstských táborů: 7 - 11 let
Cena: zdarma
Kapacita skupiny: 15 dětí

Termíny:
12.-16. 7. 2021 - kapacita naplněna
26.7.- 30.7 2021 - kapacita naplněna
2.8. -6.8. 2021 -  kapacita naplněna
16.-20.8. 2021 - kapacita naplněna

Hlavní vedoucí: Jana Ovčáčková

Jana Ovčáčková je absolventkou Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity. Vystudovala výtvarnou výchovu a speciální pedagogiku, v posledních letech se zaměřuje na práci s novými médii. Kromě fotografie se věnuje tvorbě videí a animací. Působí jako lektorka filmových kurzů v kině Scala a vyučuje na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. V Otevřené zahradě dlouhodobě působí jako lektorka programů pro mateřské a základní školy.

Realizace letního příměstského tábora byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Vaše přihláška bude závazně přijata po uhrazení zálohy 500 Kč, která vám bude vrácena po absolvování příměstského tábora.

― Datum akce ―
12. 7. 2021
― Doba trvání ―
4 termíny až do 20. 8.
― Vstupné ―
zdarma
― Lektoři ―
Jana Ovčáčková

Objednávkový formulář

Jakou třídu vaše dítě před prázdninami ukončilo
Souhlasím se zasíláním novinek z Otevřené zahrady.
Do poznámky prosím uveďte, zda má dítě nějakou potravinovou alergii, dietu nebo zdravotní problémy, o kterých bychom měli vědět.
Společnost Nadace Partnerství, sídlem Údolní 33, 602 00 Brno, zpracovává vaše kontaktní údaje pro účely vzniku, správy a ukončení smluvních vztahů. Osobní údaje zpracováváme na základě plnění uzavřených smluv a plnění našich právních povinností.

Odebírejte novinky ze zahrady

Pozvánky na akce, rady ze zahrady, trendy v zeleném stavění, zábavné hry pro vaše děti a další
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.