Úvod > Akce a kurzy > Kurzy a workshopy > Workshop: Adventní věnce

Workshop: Adventní věnce

Adventní čas je obdobím zklidnění. Chcete-li si náležitě užít závěr roku, nakupte v září dárky a v říjnu ukliďte doma i zapomenutá zákoutí. V listopadu napečte a prosinec můžete trávit v klidném rozjímání, setkáním s rodinou a přáteli a zdobením domova. Když to v daném pořadí nebo čase nestihnete, hoďte výčitky za hlavu.

Zveme vás do Otevřené zahrady na dílnu, ze které si domů odnesete vlastnoručně vyrobený adventní věnec. Letos jsme se zaměřili na to, aby byl věnec vyrobený z přírodních materiálů. Něco si nasbíráte sami v zahradě. My dopředu připravíme voňavé větve z lesa a nasušíme přírodní ozdoby - šišky, sušené květy, trávy, šípky nebo klacíky. 

Kouzlo vašemu věnci vdechnou i dekorativní látky, stuhy, drátky nebo lýko. Právě experimentujeme i s barvením šišek přírodními silicemi. Věříme, že mít krásně nazdobený domov lze bez nešetrného exportu, hezky a EKO(i)logicky.

Veškerý materiál připravíme, nedoplácíte nic. Pokud chcete, vezměte si s sebou vaše oblíbené nářadí: kleštičky, nůžky a zástěru.

Do poznámky nám napište barvu svíček (na výběr je krémová, červená, stříbrná, zlatá) a držáku na svíčku (na výběr je stříbrná a zlatá).

UPOZORNĚNÍ: Pokud chcete registrovat další osobu, nepiště nám to prosím do poznámek, ale proveďte novou registraci, děkujeme.

Dílna se uskuteční v sále s kapacitou 70 osob (nás bude 20), místa pro rozestupy bude dost.

― Datum akce ―
25. 11. 2021
― Doba trvání ―
16:30 - 18:30
― Zbývá míst ―
15 / 20
― Vstupné ―
950 Kč

Objednávkový formulář

Přeji si dostávat informace o akcích v Otevřené zahradě
Do poznámky uveďte barvu svíčky a držáku nebo číslo dárkového poukazu.
Společnost Nadace Partnerství, sídlem Údolní 33, 602 00 Brno, zpracovává vaše kontaktní údaje pro účely vzniku, správy a ukončení smluvních vztahů. Osobní údaje zpracováváme na základě plnění uzavřených smluv a plnění našich právních povinností.

Newsletter Otevřené zahrady přímo do vaší e-mailové schránky.
Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.