Úvod > Akce a kurzy > Kurzy a workshopy > Bylinková dílna: Vítr ve vlasech

Bylinková dílna: Vítr ve vlasech

Na srpnové dílně se budeme věnovat našim vlasům a tomu, jak o ně pečovat bez chemického zatížení.

Vyrobíme si šetrný tuhý šampuk (tj. šampon bez vody obsahující přírodní rostlinné oleje, výluhy, pečující a čistící látky) s výbornými pěnivými vlastnostmi. A toho si ceníme, cesta k  funkčnímu složení nám zabrala tři roky. Kondicionér se vzácnými oleji a panthenolem nám zvlášť v letním období pomůže vlasy vyživit a usnadní jejich rozčesávání. Prozradíme vám recept na sprej proti padání vlasů a ukážeme,  jak při regeneraci vlasů zapojit oxid křemičitý obsažený v přesličce rolní. Z dílny si odnesete vlastní kosmetiku a návody na výrobu.

Zázemí pro výrobu kosmetiky nám poskytne venkovní kuchyně i se svými kamny, zážitek z vaření je tak naprosto neopakovatelný. K výrobě používáme také přírodní oleje, emulze a další přípravky. V případě deště máme k dispozici unikátní interiéry pasivního domu, který nám poskytuje ideální alternativu pro výrobu.
 

CO BUDEME VYRÁBĚT?
  • Pěnivý šampuk
  • Vlasová voda proti vypadávání vlasů
  • Kondicionér na rozčesávání vlasů
  • Oplach z přesličky rolní

Místo na workshopu můžete i věnovat. Stačí kontaktovat Ivanu Juričkovou na ivana.jurickova@nap.cz (nebo tel. 515 903 111) a nechat si vystavit dárkový poukaz včetně vašeho osobního věnování.

― Datum akce ―
25. 8. 2020
― Doba trvání ―
16:30 - 19:30
― Zbývá míst ―
2 / 24
― Vstupné ―
950 Kč
― Lektoři ―
Hana Zuchnická
Helena Peřinová
Klára Keprtová

Objednávkový formulář

Přeji si dostávat informace o akcích v Otevřené zahradě
Do poznámky uveďte např. číslo dárkového poukazu.
Společnost Nadace Partnerství, sídlem Údolní 33, 602 00 Brno, zpracovává vaše kontaktní údaje pro účely vzniku, správy a ukončení smluvních vztahů. Osobní údaje zpracováváme na základě plnění uzavřených smluv a plnění našich právních povinností.