Úvod > Akce a kurzy > Kurzy a workshopy > Svatojánská bylinková dílna

Svatojánská bylinková dílna

Svatojánská noc je opředena mnoha mýty a legendami. Pojďme si zažít tu svou do Otevřené zahrady. Říká se, že o svatojánské noci mají byliny největší moc a sílu. Nasbíráme si svatojánské bylinky a upleteme si věnec z rozkvetlé zahrady jako ozdobu naší krásy a  jedinečnosti. Připravíme si ořechový likér a bylinné sirupy. A o tak významné noci si i zatančíme. Z dílny si odnesete vlastní kosmetiku a návody na výrobu.

Zázemí pro výrobu kosmetiky nám poskytne venkovní kuchyně i se svými kamny, zážitek z vaření je tak naprosto neopakovatelný. K výrobě používáme také přírodní oleje, emulze a další přípravky. V případě deště máme k dispozici unikátní interiéry pasivního domu, který nám poskytuje ideální alternativu pro výrobu.
 

CO BUDEME VYRÁBĚT?
  • Svatojánské věnce
  • Bylinné sirupy
  • Sběr svatojánských bylin z Otevřené zahrady
  • Ořechový likér

Místo na workshopu můžete i věnovat. Stačí kontaktovat Evu Kloudovou na eva.kloudova@nap.cz (nebo tel. 515 903 111) a nechat si vystavit dárkový poukaz včetně vašeho osobního věnování.

― Datum akce ―
23. 6. 2020
― Doba trvání ―
16:30 - 19:30
― Zbývá míst ―
14 / 40
― Vstupné ―
950 Kč
― Lektoři ―
Hana Zuchnická
Helena Peřinová
Klára Keprtová

Objednávkový formulář

Přeji si dostávat informace o akcích v Otevřené zahradě
Do poznámky uveďte např. číslo dárkového poukazu.
Společnost Nadace Partnerství, sídlem Údolní 33, 602 00 Brno, zpracovává vaše kontaktní údaje pro účely vzniku, správy a ukončení smluvních vztahů. Osobní údaje zpracováváme na základě plnění uzavřených smluv a plnění našich právních povinností.