Úvod > Akce a kurzy > Kurzy a workshopy > Sluneční lázně

Sluneční lázně

14. 7. 2020

Přijďte si do Otevřené zahrady vyrobit přírodní kosmetiku pro létem namáhanou pokožku.


Kdy: 14. července 2020, 16:30-19:30
Počet osob: 24 
Cena: 950 Kč

Léto je obdobím, kdy je naše pleť namáhána sluncem a teplem. Proto ji ovlažíme čerstvou pleťovou maskou. Krém na opalování je složen jen z olejů, másel a minerálních oxidů. I přesto dokáže vaši pleť spolehlivě ochránit proti slunci. Namícháte si jej na míru podle vašeho typu pleti. Kůži zjemníme ořechovým peelingem a omladíme očním krémem ze vzácných olejů a sérem s chrpovými výtažky. Chrpy, které používáme, jsou z Otevřené zahrady a s láskou je pro vás macerujeme. Z dílny si odnesete vlastní kosmetiku a návody na výrobu.

Zázemí pro výrobu kosmetiky nám poskytne venkovní kuchyně i se svými kamny, zážitek z vaření je tak naprosto neopakovatelný. K výrobě používáme také přírodní oleje, emulze a další přípravky. V případě deště máme k dispozici unikátní interiéry pasivního domu, který nám poskytuje ideální alternativu pro výrobu.
 

 CO BUDEME VYRÁBĚT?
  • Oční olej proti vráskám
  • Ořechový peeling na pleť
  • Pleťová maska po opalování
  • Krém na opalování
Místo na workshopu můžete i věnovat. Stačí kontaktovat Evu Kloudovou na eva.kloudova@nap.cz (nebo tel. 515 903 111) a nechat si vystavit dárkový poukaz včetně vašeho osobního věnování.

Objednávkový formulář

Přeji si dostávat informace o akcích v Otevřené zahradě
Do poznámky uveďte např. číslo dárkového poukazu.
Společnost Nadace Partnerství, sídlem Údolní 33, 602 00 Brno, zpracovává vaše kontaktní údaje pro účely vzniku, správy a ukončení smluvních vztahů. Osobní údaje zpracováváme na základě plnění uzavřených smluv a plnění našich právních povinností.