Úvod > Akce a kurzy > Kurzy a workshopy > Růžová bylinková dílna

Růžová bylinková dílna

Růže je považována za královnu květin. Májová dílna se zaměří na péči o pleť a na výrobu parfému. 

Zahalte se do vůně vlastního parfému namíchaného dle vašeho vkusu. Přírodní rtěnka bez chemie udělá radost vašim rtům. Z krásných růží z Otevřené zahrady si vyrobíme růžovou čistící emulzi pro citlivou pleť a přírodní krém.  Z dílny si odnesete vlastní kosmetiku a návody na výrobu.

Zázemí pro výrobu kosmetiky nám poskytne venkovní kuchyně i se svými kamny, zážitek z vaření je tak naprosto neopakovatelný. K výrobě používáme také přírodní oleje, emulze a další přípravky. V případě deště máme k dispozici unikátní interiéry pasivního domu, který nám poskytuje ideální alternativu pro výrobu.
 

 CO BUDEME VYRÁBĚT?
  • Růžová čistící emulze
  • Růžový krém
  • Parfém na míru (lahvička roll-on)
  • Rtěnka pro každé rty

Místo na workshopu můžete i věnovat. Stačí kontaktovat Evu Kloudovou na eva.kloudova@nap.cz (nebo tel. 515 903 111) a nechat si vystavit dárkový poukaz včetně vašeho osobního věnování.

― Datum akce ―
9. 6. 2020
― Doba trvání ―
16:30 - 19:30
― Zbývá míst ―
0 / 24
― Vstupné ―
950 Kč
― Lektoři ―
Hana Zuchnická
Helena Peřinová
Klára Keprtová

Objednávkový formulář

Přeji si dostávat informace o akcích v Otevřené zahradě
Do poznámky uveďte např. číslo dárkového poukazu.
Společnost Nadace Partnerství, sídlem Údolní 33, 602 00 Brno, zpracovává vaše kontaktní údaje pro účely vzniku, správy a ukončení smluvních vztahů. Osobní údaje zpracováváme na základě plnění uzavřených smluv a plnění našich právních povinností.