Úvod > Akce a kurzy > Kurzy a workshopy > Bylinková dílna: Příprava na zimu

Bylinková dílna: Příprava na zimu

Na poslední letošní bylinkové dílně vám ukážeme, že i na zimu se dá připravit a vybavit se tou správnou přírodní kosmetikou.

Zima je dlouhé období bez slunce a tepla. Přijďte se k nám inspirovat, jak se na ni připravit. Vyrobíme si krém a koupelovou sůl na zmírnění celulitidy. Ta je právě symbolem chladu a neprokrvení našich končetin. Poradíme vám, jaký krém je vhodný na chladné dny a jaké oleje jsou pro vás nejvhodnější. Do krému použijeme zvláště vzácný šípkový olej, který hojí jizvy a drobné poranění. Zároveň je schopen sjednotit tón pleti. Na dílně používáme kvalitní, za studena lisované oleje. Z dílny si odnesete vlastní kosmetiku a návody na výrobu.

Zázemí pro výrobu kosmetiky nám poskytne venkovní kuchyně i se svými kamny, zážitek z vaření je tak naprosto neopakovatelný. K výrobě používáme také přírodní oleje, emulze a další přípravky. V případě deště máme k dispozici unikátní interiéry pasivního domu, který nám poskytuje ideální alternativu pro výrobu.
 

CO BUDEME VYRÁBĚT?
  • Krém na zmírnění celulitidy
  • Koupel proti celulitidě (směs solí a EO)
  • Mycí kostka se vzácnými oleji
  • Výživný podzimní krém s šípkovým olejem

UPOZORNĚNÍ: Pokud chcete registrovat další osobu, nepiště nám to prosím do poznámek, ale proveďte novou registraci, děkujeme.

Místo na workshopu můžete i věnovat. Stačí kontaktovat Ivanu Juričkovou na ivana.jurickova@nap.cz (nebo tel. 515 903 111) a nechat si vystavit dárkový poukaz včetně vašeho osobního věnování.

― Datum akce ―
12. 11. 2020
― Doba trvání ―
16:30 - 19:30
― Zbývá míst ―
14 / 20
― Vstupné ―
950 Kč
― Lektoři ―
Hana Zuchnická
Helena Peřinová
Klára Keprtová

Objednávkový formulář

Přeji si dostávat informace o akcích v Otevřené zahradě
Do poznámky uveďte např. číslo dárkového poukazu.
Společnost Nadace Partnerství, sídlem Údolní 33, 602 00 Brno, zpracovává vaše kontaktní údaje pro účely vzniku, správy a ukončení smluvních vztahů. Osobní údaje zpracováváme na základě plnění uzavřených smluv a plnění našich právních povinností.