Úvod > Akce a kurzy > Kurzy a workshopy > Bylinková dílna: Péče o pleť a ruce

Bylinková dílna: Péče o pleť a ruce

Budeme se věnovat tomu, jak pomocí výtažků z rostlin pečovat o ruce a pleť. Výhodou doma připravených krémů, masek a olejů je, že máme jistotu, že  jsou čerstvé. V našem podání se zdroji ze zahrady a bez jakýchkoliv konzervačních přípravků. Z dílny si odnesete vlastní kosmetiku a návody na výrobu.

Zázemí pro výrobu kosmetiky nám poskytne venkovní kuchyně i se svými kamny, zážitek z vaření je tak naprosto neopakovatelný. K výrobě používáme také přírodní oleje, emulze a další přípravky. V případě deště máme k dispozici unikátní interiéry pasivního domu, který nám poskytuje ideální alternativu pro výrobu.
 

CO BUDEME VYRÁBĚT?
  • Heřmánková mast na ruce
  • Olej na nehtovou kůžičku
  • Krém na vrásky z přírodních aktivních látek (s plamatkou zelnou a kozincem blanitým) 
  • Přírodní hydratační a vyživující pleťová maska

Místo na workshopu můžete i věnovat. Stačí kontaktovat Evu Kloudovou na eva.kloudova@nap.cz (nebo tel. 515 903 111) a nechat si vystavit dárkový poukaz včetně vašeho osobního věnování.

― Datum akce ―
12. 5. 2020
― Doba trvání ―
16:30 - 19:30
― Zbývá míst ―
13 / 24
― Vstupné ―
950 Kč
― Lektoři ―
Hana Zuchnická
Helena Peřinová
Klára Keprtová

Objednávkový formulář

Přeji si dostávat informace o akcích v Otevřené zahradě
Do poznámky uveďte např. číslo dárkového poukazu.
Společnost Nadace Partnerství, sídlem Údolní 33, 602 00 Brno, zpracovává vaše kontaktní údaje pro účely vzniku, správy a ukončení smluvních vztahů. Osobní údaje zpracováváme na základě plnění uzavřených smluv a plnění našich právních povinností.