Úvod > Akce a kurzy > Kurzy a workshopy > Ovocnářský kurz

Ovocnářský kurz

Ovocnářský kurz pro každého, kdo má na zahradě ovocné stromy nebo o nich uvažuje a chce se naučit se o ně správně postarat.

Dilema každého začínajícího ovocnáře je, kdy, jak a co stříhat a řezat. Předjaří je ideální doba k řezu ovocných dřevin. V tomto celodenním kurzu vás naučíme, jak se postarat o vaši ovocnou zahradu.

V teoretické části se seznámíte s různými druhy řezů na ovocných stromech a keřích. Dozvíte se, kdy a jak ošetřovat mladé stromky nebo jak omladit ty staré. V praktické části si to sami vyzkoušíte přímo v areálu Otevřené zahrady. Kurz povede zkušený arborista a ovocnář Michael Fiala, který rád zodpoví vaše dotazy.

Praktická část probíhá venku, proto zvolte vhodné oblečení do zimního období. Z kurzu si odnesete skripta s poznámkami, ke kterým se budete moci později vracet.

Dopoledne strávíme v přednáškovém sále, odpoledne si vyzkoušíme praktický zásah venku na zahradě.

V ceně jsou zahrnuty pomůcky, nářadí, skripta, občerstvení a oběd. Do poznámky prosím uveďte, chcete-li vegetariánské jídlo.

Ve formuláři níže můžete vybírat ze dvou termínů.

UPOZORNĚNÍ: Pokud chcete registrovat další osobu, nepiště nám to prosím do poznámek, ale proveďte novou registraci, děkujeme.

― Datum akce ―
27. 2. 2021
― Doba trvání ―
9:00 - 17:00
― Zbývá míst ―
4 / 20
― Vstupné ―
2150 Kč
― Lektoři ―
Michael Fiala

Objednávkový formulář

Přeji si dostávat informace o akcích v Otevřené zahradě
Do poznámky uveďte číslo dárkového poukazu.
Společnost Nadace Partnerství, sídlem Údolní 33, 602 00 Brno, zpracovává vaše kontaktní údaje pro účely vzniku, správy a ukončení smluvních vztahů. Osobní údaje zpracováváme na základě plnění uzavřených smluv a plnění našich právních povinností.