Úvod > Akce a kurzy > Kurzy a workshopy > Bylinková dílna: Jak na stres?

Bylinková dílna: Jak na stres?

Přijďte se k nám uvolnit a připravit si bylinné přípravky proti nejen podzimnímu splínu. 

Čas letního odpočinku je za námi a často se cítíme pod tlakem. Přijďte se k nám uvolnit a připravit si bylinné přípravky proti stresu. Ochutnáme několik druhů bylinkových vín, které udělají dobře vašim nervům a trávení. Ukážeme si, jak vyrobit šumivku do koupele a masážní kostku z jemných olejů pro klidné podzimní večery. Každý si bude moci natrhat v Otevřené zahradě snítku uklidňujících bylinek do koupele dle vlastního výběru. Z dílny si odnesete vlastní kosmetiku a návody na výrobu.

Zázemí pro výrobu kosmetiky nám poskytne venkovní kuchyně i se svými kamny, zážitek z vaření je tak naprosto neopakovatelný. K výrobě používáme také přírodní oleje, emulze a další přípravky. V případě deště máme k dispozici unikátní interiéry pasivního domu, který nám poskytuje ideální alternativu pro výrobu.
 

CO BUDEME VYRÁBĚT?
  • Bylinkové víno (kozlík, máta, řebříček, třezalka, heřmánek)
  • Nálevy do koupelí (bylinky pro uklidňující koupel: pelyněk brotan, meduňka, levandule)
  • Šumivka do koupele
  • Masážní kostka

Místo na workshopu můžete i věnovat. Stačí kontaktovat Ivanu Juričkovou na ivana.jurickova@nap.cz (nebo tel. 515 903 111) a nechat si vystavit dárkový poukaz včetně vašeho osobního věnování.

― Datum akce ―
15. 10. 2020
― Doba trvání ―
16:30 - 19:30
― Zbývá míst ―
17 / 24
― Vstupné ―
950 Kč
― Lektoři ―
Hana Zuchnická
Helena Peřinová
Klára Keprtová

Objednávkový formulář

Přeji si dostávat informace o akcích v Otevřené zahradě
Do poznámky uveďte např. číslo dárkového poukazu.
Společnost Nadace Partnerství, sídlem Údolní 33, 602 00 Brno, zpracovává vaše kontaktní údaje pro účely vzniku, správy a ukončení smluvních vztahů. Osobní údaje zpracováváme na základě plnění uzavřených smluv a plnění našich právních povinností.