Úvod > Akce a kurzy > Komentované prohlídky

Akce a kurzy

Pěstujeme bylinky, chováme včely, pečujeme o stromy a o zahradu. Zveme mistry kuchaře, kteří připravují pokrmy ve venkovní kuchyni. Přijďte na naše kurzy a přiučte se zahradnickému nebo kulinářskému umění. Naučíme vás, jak na to. Od hlíny až po vidličku.

Komentované prohlídky

V Otevřené zahradě nabízíme dva druhy komentovaných prohlídek - jedna se zabývá zeleným stavěním a představuje unikátní pasivní budovu se zelenou střechu, druhé dvě provádí Boromejskou zahradou a výukovou zahradou čtyř živlů. Exkurze k zelenému stavění jsou určeny jak pro laickou veřejnost, tak pro odborné zájemce - architekty, projektanty a zejména investory z veřejného i soukromého sektoru.

Zahrady

Prohlédněte si v doprovodu naší lektorky Heleny Peřinové dva naprosto odlišné, přesto stejné krásné pozemky, které tvoří areál Otevřené zahrady. Je to výuková zahrada čtyř živlů a historická přírodní Boromejská zahrada.

Více informací

Zelené stavění

Chcete se dozvědět více o pasivním bydlení? Přijďte k nám! Pasivní budova v Otevřené zahradě se zelenou střechou patří k nejlepším ukázkám zeleného stavění v České republice.

Více informací

Kontakt:

Martin Čech, martin.cech@nap.cz (pasivní budova)
Helena Peřinová, helena.perinova@nap.cz (zahrady)
Newsletter
Veganské a bez lepku🍪! Naše cookies vám neškodí.
Nastavení