Úvod > Akce a kurzy > Akce a slavnosti > Víno z blízka: Tichá vína Bohemia Sekt

Víno z blízka: Tichá vína Bohemia Sekt

Od června do září vás v rozkvetlé Otevřené zahradě v centru Brna čeká devět degustačních večerů. Čtyři z nich budou patřit exkluzivním setkáním s osobnostmi současného vinařství, které vás provedou řízenou degustací. Na zbylých pěti večerech se postupně představí vinařské obce nebo spolky. Všichni vinaři s sebou samozřejmě přivezou svá vína, kromě toho se můžete těšit na čerstvé občerstvení a živou hudbu k tanci i poslechu. Víno nejen ochutnáte, ale na místě ho můžete i nakoupit. Každý z vinařů nabízí na svém stanovišti minimálně šest vín k ochutnání i nákupu.

Nenechte si ujít setkání se čtyřmi vinařstvími, která jsou součástí společnosti Bohemia Sekt. Přijďte si užít příjemný večer s moravskými víny v Otevřené zahradě v centru Brna pod Špilberkem. 

Seznam zastoupených vinařství:
• Víno Mikulov
• Vinařství Pavlov
• Chateau Bzenec
• Habánské sklepy

O kulturní program se postará Pavla Roof, zpěvačka skupin Ozvěna, Bokomara, Progres, Besedy Brněnské, Big bandu konzervatoře či Young Pekáče Mojmíra Bártka. Ve svém sólovém pořadu "A la Ella" se vrací ke kořenům swingu a verzím známých písní dle jejich původních předloh. 

— V ceně vstupenky — 
- degustace vín zúčastněných vinařství (17.30—20.00) 
- neutralizační sousta 
- sklenička s logem festivalu 
- tištěný průvodce večerem 
- hudební program 
- účast v soutěži o ceny

Prodej vstupenek na degustaci

― Datum akce ―
3. 9. 2020
― Doba trvání ―
17:30 - 20:00
― Vstupné ―
390 Kč