Úvod > Akce a kurzy > Akce a slavnosti > Science Party

Science Party

Tématem 3. ročníku Science Party bude tentokrát ENERGIE. Energie je totiž stále více rezonující téma a my se na něj podíváme z různých úhlů (od jaderné energetiky přes možnosti využití vodíku až po zpracování odpadu jako energetického zdroje). Máme připravený program pro děti, různé workshopy, komentované prohlídky a uvidíte i menší verze Lunalónu a Terralóny.

Energie je stále více rezonující téma a my se na něj podíváme z různých úhlů (od jaderné energetiky přes možnosti využití vodíku až po zpracování odpadu jako energetického zdroje).

Těšit se můžete na speciální program pro děti, různé workshopy, komentovanou prohlídku pasivního domu a uvidíte i menší verze Lunalónu a Terralóny. 

Akce je tak vhodná pro všechny vědecké nadšence, rodiny s dětmi i ty, kteří se zajímají o nové trendy a směřování v oblasti energií a energetiky.

Celý večer zpříjemní brněnská jazzová kapela Perfect Time, Ivo Cicvárek a Velký svět anebo vědecká show od VIDA! science centra  

Těšit se můžete také na skvělé drinky a jídlo od cateringu Úplně Všude a z Bistra v Otevřené zahradě.

Na akci je VSTUP ZDARMA.
Více informací o programu postupně objevujte na www.scienceparty.cz.

Akci pořádá Science Party společně s Hvězdárnou a planetáriem Brno a za účasti a podpory řady partnerů z akademické, business i občanské sféry.

― Datum akce ―
10. 6. 2022
― Doba trvání ―
16:00 - 22:00
― Vstupné ―
vstup volný
Newsletter
Veganské a bez lepku🍪! Naše cookies vám neškodí.
Nastavení