ZAPOJTE SE DO PROJEKTU PRO VODU!


ŠETŘIČE V DOMÁCNOSTI

V rámci projektu Pro vodu! Zvyšování povědomí o adaptačních opatřeních na změnu klimatu v ČR hledáme šest domácností v okolí Brna, které se zajímají o možnosti úspory vody a dosud žádné úsporné technologie nepoužívají. Na 3 až 6 měsíců nainstalujeme na vodovodní baterie, sprchy a toalety speciální šetřiče. Cílem našeho měření je zjistit jakou úsporu vody lze instalací šetřičů dosáhnout.


Upřednostňujeme domácnosti v bytech nebo rodinných domech, které mají samostatné měření spotřeb vody (osazen hlavní vodoměr, případně podružné vodoměry v bytech). Výhodou je, pokud si vedete alespoň měsíční přehled o své spotřebě.

Podmínky
 
  • domácnost s 1–4 ks vodovodních neúsporných baterií (mimo kuchyňské a vanové), průtok 10–15l/min
  • 1–3 WC (může byt zabudovaný nebo volně stojící)
  • 1–3 sprchy 15–20l/min
  • v době měření odečítání vodoměrů alespoň 1x týdně
  • alespoň nějaká historie spotřeb (měsíční záznamy)
 
Pokud si nejste jistí, jaký průtok mají vaše vodovodní baterie, můžete si na recepci v Otevřené zahradě (Údolní 33, Brno) vyzvednout speciální měřící pytlík.

Jak se přihlásit?

Další informace vám podá ing. Vlastimil Rieger (vlastimil.rieger@nap.cz, 775 424 701), u kterého se můžete také přihlásit.
Projekt probíhá do konce roku 2018.


ŠETŘIČE VE VEŘEJNÝCH BUDOVÁCH


Hledáme čtyři menší veřejné budovy, školy, knihovny, zde není konečný počet koncových prvků omezen. Další informace vám podá ing. Vlastimil Rieger (vlastimil.rieger@nap.cz, 775 424 701).

  SFZP-publicita.png
Newsletter
Veganské a bez lepku🍪! Naše cookies vám neškodí.
Nastavení