Úvod > Pronájmy > Zahradní hry

Zahradní hry

  • kubb
  • mölkky
  • kroket
  • pétanque

100 KČ

Cena bez DPH 21 % za 1 hodinu a 1 hru.
 

500 KČ

je vratná záloha.

MÁM ZÁJEM O PRONÁJEM

Zahradní hry jsou k zapůjčení pouze k pronájmu pergoly u oveček, Boromejské zahrady nebo celého areálu. Hry poptávejte na recepci.

hry k zapůjčení

Kubb

Vikingská hra pro 2-6 hráčů.
Hráči družstva A se postupně snaží hodem kolíků ze své základní čáry srazit co nejvíce kubbů družstva B. Kolíky se hází spodním hodem po délce tak, že je hráči drží za konec a druhý konec směřuje ke kubbu, který chce hráč srazit. Kolíky se nesmí házet napříč, ani nesmí příčně rotovat (podobně jako vrtule vrtulníku). Kubby se mohou házet napříč, ale také jen spodním hodem.

Mölkky

Původní finská hra pro 2+ hráče.
Mölkky je zábavná kombinace náhody a dovedností, které se lze snadno naučit. Hráči se střídají v házení kolíkem a snaží se při tom srazit kuželky s různými čísly. Cílem hry je získat přesně 50 bodů. Ale pozor! Pokud číslo 50 překročíte, vrací se skóre zpět na 25!

Kroket

Kroket je skvělá a napínavá venkovní hra pro 4-6 hráčů.
Nenáročná aktivita pro rodinu či přátele. Hodí se pro nejrůznější příležitosti, od domácího použití na zahradě, přes nejrůznější výlety, oslavy, letní zahrádky v hospodách či penzionech, až po kroketové akce a turnaje.

Pétanque

Pétanque (koulená) je francouzská společenská hra pro dvě 1–3 členná družstva, která se snaží umístit koule co nejblíže k cíli, který tvoří dřevěná kulička, tzv. prasátko. Princip hry je velmi jednoduchý, ale dokonalé zvládnutí techniky a taktiky vyžaduje pravidelný trénink.

Newsletter Otevřené zahrady přímo do vaší e-mailové schránky.
Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.