Úvod > Pro školy > Pro školy > Bylinkové slavnosti

Bylinkové slavnosti

—  Bylinky  —

Říše rostlin a bylin

Lektorovaný program

Pro 1. stupeň ZŠ | 2. stupeň ZŠ a gymnázia

Děti nahlédnou do říše rostlin a léčivých bylin. Díky velké šifrovací hře se dozvědí řadu věcí a přitom si užijí kopec legrace.

Budeme bylinky i sbírat a vyzkoušíme si, jak funguje solární sušička. Ukážeme dětem různé produkty z bylinek – čaje masti, krémy, šampony, pleťové vody. Vyrobíme si zdravou bylinkovou limonádu a zařadíme dílnu, ze které si každý odnese dárek. Můžete si zvolit jeden z následujících výrobků: šampon, mýdlo, krém.

Program uzpůsobujeme věku účastnické skupiny.

Děti z blízka mohou přijít do Otevřené zahrady pěšky. Vzdálenějším školám doporučujeme využít služeb zvláštní jízdy DPMB. Dopravní podnik za zvýhodněných podmínek vypraví pro vaši školní skupinu autobus a přiveze vás od školy přímo ke vstupu do zahrady. ​

DÉLKA PROGRAMU

2,5 h

PRO KOHO JE PROGRAM URČEN

1. a 2. stupeň ZŠ

CENA

160 Kč / žák

CO SI MAJÍ VZÍT ŽÁCI S SEBOU?

Programy probíhají za každého počasí. Prosíme, ať se děti oblečou tak, aby se mohly v zahradě volně pohybovat. Doporučujeme vhodnou obuv, pláštěnku, kšiltovku, opalovací krém, svačinu a pití. Budeme se pohybovat v zahradě a k dispozici máme venkovní učebnu.

PRAKTICKÉ INFORMACE

V případě, že po vašem programu není do zahrad objednaná další skupina, můžete s vaší třídou v zahradě zůstat déle a udělat si vlastní program. Informace o obsazenosti zahrady dostanete v den konání programu na recepci.

Minimální velikost skupiny je 20 žáků. Program můžeme zrealizovat i pro menší skupinu za cenu odpovídající dvanácti platícím.

JAK OBJEDNAT VAŠI TŘÍDU?

Vyplňte formulář a vyberte termín.

Minimální velikost skupiny je 12 a maximální 70 žáků. Chcete-li program uhradit převodem z účtu, prosíme, uveďte fakturační údaje do poznámky níže.

Objednávkový formulář

(povinné)
(povinné, přečtěte si Zásady zpracování osobních údajů)

Newsletter Otevřené zahrady přímo do vaší e-mailové schránky.
Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.