Úvod > Pro školy > Pro mateřské školy > Včelí království

Včelí království

—  Včely  —

Pořad o včelách pro nejmenší s pohádkou, říkankami, hrami o včelách a také pozorováním včel.

Lektorovaný program

Pro MŠ

Děti se seznámí s životem včel a při jejich poznávání zapojí všechny svoje smysly. Děti si zahrají hry, které jim dovolí se na chvíli stát včelou, získat tykadla a křídla, sbírat pyl, vychutnat si nektar a proletět se po zahradě. Děti si odnesou nové zážitky z krásného prostředí a omalovánku, kterou mohou ve školce nebo doma vybarvit a zopakovat si vývojové fáze včely.

Součástí programu je i prohlídka úlu, ochranné pomůcky máme k dispozici.

Setkání vede děti k lásce a zájmu o přírodu, podporuje u dětí zvídavost a učí je pozorovat malé živočichy.

Děti z blízka mohou přijít do Otevřené zahrady pěšky. Vzdálenějším školám doporučujeme využít služeb zvláštní jízdy DPMB. Dopravní podnik za zvýhodněných podmínek vypraví pro vaši školní skupinu autobus a přiveze vás od školy přímo ke vstupu do zahrady. ​


Typ programu

lektorovaný

Délka programu

2 h

PRO KOHO JE PROGRAM URČEN

děti MŠ

Cena

110 Kč / dítě

Co si mají vzít žáci s sebou?

Programy probíhají za každého počasí. Prosíme, ať se děti oblečou tak, aby se mohly v zahradě volně pohybovat. Doporučujeme vhodnou obuv, pláštěnku, kšiltovku, opalovací krém, svačinu a pití.

Praktické informace

Prosím počítejte se začátkem v 9:00. Přijít na recepci můžete v předstihu tak, abyste měli dost času na případnou svačinu (posezení na amfiteatrových dřevěných schodech u recepce), toaletu, vyřízení platby na recepci.

V případě, že po vašem programu není do zahrady objednaná další skupina, můžete se svou třídou v zahradě zůstat déle a udělat si vlastní program. Informace o obsazenosti zahrady dostanete v den konání programu na recepci.

 

Jak objednat vaši třídu?

Vyplňte formulář a vyberte preferovaný termín.

Minimální velikost skupiny je 12 žáků. Program můžeme zrealizovat i pro menší skupinu za cenu odpovídající dvanácti platícím. Bez obav můžete nechat pro děti vypravit i autobus: maximální velikost třídy je totiž 60 dětí. Děti následně v zahradě rozdělíme do malých skupinek. Chcete-li program uhradit převodem z účtu, prosíme uvěďte fakturační údaje do poznámky níže.

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.
logo-projekt-VP.jpg

Objednávkový formulář

(povinné)
(povinné, přečtěte si Zásady zpracování osobních údajů)
 Security code
Newsletter
Veganské a bez lepku🍪! Naše cookies vám neškodí.
Nastavení