Úvod > Pro školy > Pro mateřské školy > Čarovné bylinky

Čarovné bylinky

—  Bylinky  —

Děti zahradou provede skřítek a Růžová víla, kteří v zahradě bydlí a znají každou květinku i strom.

Lektorovaný program

Pro MŠ

Setkání v zahradě je prodchnuto vůněmi, barvami a říkankami o bylinkách. Provedeme děti říší rostlin, děti si ovoní a ochutnají květiny i to, co se z nich dá vyrobit. Zahrajeme si tematické hry. Děti si odnesou omalovánku, kterou si mohou doma nebo ve školce vybarvit a připomenout si zážitek ze zahrady. Program jako celek vede děti k lásce a zájmu o přírodu a podporuje je ve vytváření vztahu k okolnímu prostředí.

Děti z blízka mohou přijít do Otevřené zahrady pěšky. Vzdálenějším školám doporučujeme využít služeb zvláštní jízdy DPMB. Dopravní podnik za zvýhodněných podmínek vypraví pro vaši školní skupinu autobus a přiveze vás od školy přímo ke vstupu do zahrady. ​
 

Typ programu

lektorovaný

Délka programu

2 h

PRO KOHO JE PROGRAM URČEN

děti MŠ

Cena

110 Kč / dítě

Co si mají vzít žáci s sebou?

Programy probíhají za každého počasí. Prosíme, ať se děti oblečou tak, aby se mohly v zahradě volně pohybovat. Doporučujeme vhodnou obuv, pláštěnku, kšiltovku, opalovací krém, svačinu a pití.

Praktické informace

Prosím počítejte se začátkem v 9:00. Přijít na recepci můžete v předstihu tak, abyste měli dost času na případnou svačinu (posezení na amfiteatrových dřevěných schodech u recepce), toaletu, vyřízení platby na recepci.

V případě, že po vašem programu není do zahrady objednaná další skupina, můžete se svou třídou v zahradě zůstat déle a udělat si vlastní program. Informace o obsazenosti zahrady dostanete v den konání programu na recepci.

Jak objednat vaši třídu?

Vyplňte formulář a uveďte preferované termíny.

Minimální velikost skupiny je 12 žáků. Program můžeme zrealizovat i pro menší skupinu za cenu odpovídající dvanácti platícím. Bez obav můžete nechat pro děti vypravit i autobus:  maximální velikost třídy je totiž 60 dětí. Děti následně v zahradě rozdělíme do malých skupinek. Chcete-li program uhradit převodem z účtu, prosíme uvěďte fakturační údaje do poznámky níže.

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.
logo-projekt-VP.jpg

Objednávkový formulář

(povinné)
(povinné, přečtěte si Zásady zpracování osobních údajů)
 Security code
Newsletter
Veganské a bez lepku🍪! Naše cookies vám neškodí.
Nastavení