Podpořte nás

Už osmým rokem je Otevřená zahrada místem setkávání, environmentálního vzdělávání, odpočinku, inspirace, rozjímání. Už osmým rokem je otevřená všem, kteří mají chuť utéct z rušné Údolní ulice do zelené oázy pod Špilberkem. Už osmým rokem den co den pečujeme o zahradu a zvířata v ní, staráme se o rostliny, stromy, květiny, udržujeme zahradu krásnou a bezpečnou. Pomáhají nám dotace, ale na všechno zdaleka nestačí. Proto pronajímáme prostory k rodinným oslavám, firemním akcím, svatbám nebo pracovním poradám. Pořádáme řadu workshopů a akcí pro děti i dospělé. V našem týmu jsou rozmanité osobnosti napříč obory, všichni zkušení profesionálové, kteří v zahradě nepracují pro peníze, ale protože je to baví a dává smysl. Na programech i v zahradě samotné je to, věříme, znát a účastníci našich kurzů i samotní návštěvníci jsou s jejich prací spokojení.

Abychom i nadále mohli dělat to, co dosud, starat se o zahradu, zpřístupnit ji zdarma všem, tvořit programy pro všechny věkové kategorie a zůstat personálně kompletní, potřebujeme podporu. Víc než kdy jindy vás proto prosíme, pokud máte Otevřenou zahradu rádi, pošlete ji dárcovskou SMS. Můžete jednorázovou nebo ještě lépe trvalou. Budeme vám vděčni a odměníme se krásnou zahradou a vyžitím pro vás i vaše děti. Děkujeme, že stojíte při nás.

Trvalá DMS:

Stačí poslat SMS ve tvaru

DMS TRV ZAHRADA 30
DMS TRV ZAHRADA 60
DMS TRV ZAHRADA 90

na číslo 87 777. Každý měsíc pak zahradě odejde vámi vybraná částka. DMS můžete kdykoli zrušit zasláním SMS ve tvaru STOP ZAHRADA na číslo 87 777.

Jednorázová DMS:

SMS ve tvaru

DMS ZAHRADA 30
DMS ZAHRADA 60
DMS ZAHRADA 90

na číslo 87 777

Pokud chcete přispět jakoukoli jinou částkou, můžete na účet veřejné sbírky Otevřené zahrady:

Přispejte na sbírku

Podpořit nás můžete i koupí dárkových poukazů - stačí si vybrat kurz, který chcete věnovat, a napsat na ivana.jurickova@nap.cz