Pomáhejte

Od roku 2013 nabízíme městský prostor v zeleni k smysluplnému využití volného času rodinám i jednotlivcům. Ukazujeme dětem přírodní koloběh a seznamujeme je se zvířaty i přírodními živly. Pro dospělé pořádáme bylinkové dílny, ovocnářské, včelařské a jiné workshopy. Školám dáváme možnost učit venku a teorii převádět do praxe v přírodě, přesto v centru města.

Pomozte nám udržet zahradu otevřenou, živou a plnou spokojených lidí. I díky vám to zvládneme!

Jak často chcete darovat

Vyberte částku daru

Darujte na naše králíčky. Aby je nebolelo bříško, kupujeme jim kvalitní krmení. Díky vaší dvoustovce nakrmíme každý měsíc jednoho králíka.

Darujte na včely. “Když včely zmizí ze Země, pak člověku zbývají jen čtyři roky života. Už nebude žádných včel, žádného opylení, žádných rostlin a žádných lidí.” Řekl kdysi Albert Einstein. Naše zahradní včelstva nás měsíčně stojí 2 000 Kč. A rádi bychom počet úlů zvyšovali, proto v zahradě vysazujeme medonosné rostliny, které jsou krásné na pohled a pro včely jsou bohatou pastvou.

Darujte na provoz vodního toku. Jeho údržba stojí měsíčně 3 565 Kč. I díky vaší podpoře můžou děti zachraňovat město před povodní.

Vaše osobní údaje

 

Způsob platby

200 Kč – pro králíčky

Darujte na naše králíčky. Aby je nebolelo bříško, kupujeme jim kvalitní krmení. Díky vaší dvoustovce nakrmíme každý měsíc jednoho králíka.

Chci pomáhat DMSkou

Hledáte jednoduchou a rychlou formu podpory Otevřené zahrady? Každá DMSka nám pomůže udržet zahradu takovou, jakou ji máte rádi. Za poslední rok jste nám jich poslali na 300 v hodnotě kolem 15 tisíc. Děkujeme, že pomáháte.

Pravidelně

Pošlete prosím SMS ve tvaru DMS TRV ZAHRADA 30 nebo 90 na telefonní číslo 87 777. Každý měsíc pak zahradě odejde vámi vybraná částka. 

Jednorázově

Pošlete prosím SMS ve tvaru DMS ZAHRADA 30 nebo 90 na telefonní číslo 87 777.

Newsletter
Veganské a bez lepku🍪! Naše cookies vám neškodí.
Nastavení