Úvod > Pro firmy > AKADEMIE Libchavy v Otevřené zahradě

Akce pro firmy

Hledáte zázemí pro firemní či společenskou akci, místo pro teambuilding nebo pro firemní rodinný den? Hledáte netradiční prostředí, uprostřed Brna? Pak je Otevřená zahrada, přesně to, co hledáte...

AKADEMIE Libchavy v Otevřené zahradě

Zveme vás do Otevřené zahrady na ochutnávky kurzů osobního a firemního rozvoje.

Jak vše probíhá?

Proč AKADEMIE?

Hledáme již 10 let cesty osobního a firemního rozvoje. Náš způsob vedení kurzů a seminářů je zaměřen na využití koučovacího přístupu a zážitkového vzdělávání. Proto budete během kurzu především zkoušet, tvořit a zažívat věci na vlastní kůži. Naši lektoři jsou jednak profesionálové v předávání znalostí a zároveň lidé s praxí ze světa podnikání, manažerských rolí anebo rolí učitelů či ředitelů škol. V průběhu kurzu je Vám tedy lektor k dispozici ke konzultování věcí, s kterými se setkáte v pracovním životě při aplikování nových dovedností. Většina našich kurzů je složena z několika jednodenní/vícedenních setkání, která jsou v rozmezí 3-6 týdnů. To Vám poskytuje možnost věci zkoušet, aplikovat, následně konzultovat anebo sdílet s kolegy z kurzu. Náš způsob vedení kurzů je unikátní, proto Vám přinášíme ochutnávky, abyste je mohli zažít a sami se rozhodnou, jestli Vám tento styl vyhovuje. Budeme se na Vás těšit v krásných prostorech Otevřené zahrady.


AKTUÁLNÍ NABÍDKA OCHUTNÁVEK kurzů:


19. 2. 2020, 12.00 - 15.00: První spirála kouče
Více o kurzu
Přihlášení

Máte zájem o ochutnávku nebo individuální schůzku, ozvěte se Sarah Gironi (gironi@akademiesro.cz, +420 773 562 888), ráda vám najde termín.

Projekty, které by vás mohly zajímat:
Spokojené a tvořivé školy
Spokojené a výkonné firmy
Koučink akademie

Další kurzy zde


Newsletter Otevřené zahrady přímo do vaší e-mailové schránky.
Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.