Akce pro firmy

Hledáte zázemí pro firemní či společenskou akci, místo pro teambuilding nebo pro firemní rodinný den? Hledáte netradiční prostředí, uprostřed Brna? Pak je Otevřená zahrada, přesně to, co hledáte...

Event na míru

Historická zahrada v srdci Brna a pasivní budovy s úspornými technologiemi. To jsou venkovní a vnitřní prostory centra Otevřená zahrada. Využijte toto netradiční spojení a zkušenosti našeho programového týmu a nechte si zpracovat event na míru pro vaše zaměstnance nebo firemní partnery.

Workshopy v zahradě

Odpočívejte aktivně a zapomeňte na každodenní rutinu. Osvěžte unavenou mysl i smysly a vyzkoušejte si některý z našich tematických workshopů, které Vám otevřou dveře do světa tradičních řemesel.

Rodinný den

Užijte si firemní akci i s vašimi nejbližšími trochu jinak. Připravíme pro Vás pohodový program, který si užijí rodiče i jejich děti. Ochutnáte u nás skvělé jídlo i pití, posílíte neformální vazby mezi zaměstnanci a napojíte se na sílu přírody a krásu starých moravských tradic.

Garden party

Seznamovací party nebo firemní večírek tentokrát pod širým nebem. Vezměte své zaměstnance do krásné zahrady v srdci Brna a užijte si odpolední setkání nebo večírek v inspirativním prostředí.

Dobrovolnictví jako teambuilding

Na prostředí, ve kterém žijeme, nám záleží. V centru města jsme proměnili 10.000 m2 zašlých pozemků v okouzlující zahrady přístupné pro veřejnost, a to i díky pomoci partnerů a dobrovolníků. Přidejte se k nám a užijte si den na čerstvém vzduchu.

Zahradní degustace

Ochutnávky vín či lokálních produktů v krásných prostorech bývalé klášterní zahrady nabízí ideální příležitost pro neformální setkání s kolegy, partnery nebo klienty...

Pronájmy

Na prostředí záleží! Pronajměte si vnitřní nebo venkovní prostory v Otevřené zahradě. V konferenčním sále můžete uspořádat svou konferenci nebo seminář, venkovní prostory jsou zase jako stvořené pro firemní party, oslavy i teambuildingy.

Kontakt
Mgr. Helena Peřinová
e-mail: helena.perinova@nap.cz
T +420 515 903 143, +420 773 744 471
Newsletter
Veganské a bez lepku🍪! Naše cookies vám neškodí.
Nastavení