Co nabízíme

Užijte si u nás tematické kurzy, komentované prohlídky nebo vlastní firemní akci, konferenci, svatbu či oslavu. Anebo si u nás nechte uvázat přírodní kytici.

Kurzy pro veřejnost

Pěstujeme bylinky, chováme včely, pečujeme o stromy, přírodní historickou a moderní výukovou zahradu. Zveme mistry kuchaře, kteří připravují pokrmy ve venkovní kuchyni. Zkušené bylinkářky, které vás naučí vyrobit si přírodní kosmetiku. Přijďte na naše kurzy a přiučte se zahradnickému, bylinkářskému nebo kulinářskému umění. Naučíme vás, jak na to. Od hlíny až po vidličku.

Přehled všech kurzů pro veřejnost

Pronájmy

Pronajměte si vnitřní nebo venkovní prostory v Otevřené zahradě. V konferenčním sále můžete uspořádat konferenci nebo seminář, venkovní prostory jsou zase jako stvořené pro narozeninové party, oslavy, svatby nebo firemní večírky. V letním období můžete využít i "venkoví zasedací místnosti".

Rezervujte

Akce pro firmy

Hledáte zázemí pro firemní či společenskou akci, místo pro teambuilding nebo rodinný den pro své zaměstnance? Hledáte netradiční prostředí uprostřed Brna? Pak je Otevřená zahrada přesně to, co hledáte. Zajistíme prostory i program...

Více infromací

Kytice z Otevřené zahrady

Přineste si domů kousek naší zahrady. Vážeme z toho, co v zahradě aktuálně roste a kvete. Kytice, kytky a kytičky z Otevřené zahrady vážeme v sezoně každý čtvrtek, v zimním období jednou za měísc. Koupí květin podpoříte Otevřenou zahradu, celý výtěžek jde na péči o ni.

K objednávce

Svatby v zahradě

Své ano si můžete říct u romantické grotty nebo třeba na zelené střeše pasivního domu, záleží jen na vás. Užít si u nás můžete svatební obřad i celou hostinu. Postaráme se i kompletní květinovou výzdobu, včetně kytice pro nevěstu a svědkyni.

Více infromací

Komentované prohlídky

Nabízíme dva druhy komentovaných prohlídek - jedna se zabývá zeleným stavěním a představuje unikátní pasivní budovu se zelenou střechu, druhé dvě provádí Boromejskou zahradou a výukovou zahradou čtyř živlů.

Rezervujte si prohlídku

Samoobslužné hry

Vytvořili jsme pro vás a vaše děti samoobslužné hry, které zábavnou a zároveň i poučnou formou provedou zahradou. Využít můžete i klasického průvodce zahradou.

Chci si zahrát

Newsletter
Veganské a bez lepku🍪! Naše cookies vám neškodí.
Nastavení