#BEHPROZAHRADU

Zúčastněte se druhého ročníku virtuálního běhu, který se uskuteční ve dnech 1. až 3. dubna 2022, a podpořte Otevřenou zahradu. Letos přispějete na opravu modelu vodního toku. Už od roku 2013 dělá Vodní tok radost školním skupinám i rodinám s dětmi. Ale jeho jubilejní desátá sezona je v ohrožení. Pomozte nám ho spravit, aby i v příštím roce mohl bavit malé i velké. Děkujeme!

Vyberte si aktivitu a vzdálenost

Běh

Zaběhněte si 3 km nebo 10 km tam,

kde to máte rádi a cítíte se nejlépe.

Chůze

Máte oblíbenou trasu 5 km nebo 10 km ve vašem okolí?

Projděte se s celou rodinou pro dobrou věc.

Registrujte se pomocí formuláře níže

Po úspěšné registraci obdržíte na váš email pokyny k platbě startovného (300 Kč nebo vyšší částka dle vašeho uvážení).

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů .

Vyplňte pouze v případě, že za vás startovné hradí firma.

Pravidla

Nějaká pravidla samozřejmě máme. Oceníme tři nejlepší v každé kategorii. Hlavním účelem virtuálního závodu však není být za každou cenu první, ale užít si den během/chůzí a podpořit dobrou věc.

#budzodpovednybezec

Podrobná pravidla

Kam směřuje vaše pomoc

Od roku 2013 nabízíme městský prostor v zeleni k smysluplnému využití volného času rodinám i jednotlivcům. Ukazujeme dětem přírodní koloběh a seznamujeme je se zvířaty i přírodními živly. Pro dospělé pořádáme bylinkové dílny, ovocnářské, včelařské a jiné workshopy. Školám dáváme možnost učit venku a teorii převádět do praxe v přírodě, přesto v centru města.

Letošním během přispějete na opravu modelu vodního toku, nejoblíbenějšího prvku v zahradě. Čeká ho první velká renovace od otevřené v roce 2013.

 

 

Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.