#BEHPROZAHRADU

Děkujeme za účast v druhém ročníku virtuálního běhu, který se uskutečnil ve dnech 1. až 3. dubna 2022, a za podporu Otevřené zahrady. Letos jste přispěli na opravu modelu vodního toku. Už od roku 2013 dělá Vodní tok radost školním skupinám i rodinám s dětmi a díky vám v tom může pokračovat.

Vyberte si aktivitu a vzdálenost

Běh

Zaběhněte si 3 km nebo 10 km tam,

kde to máte rádi a cítíte se nejlépe.

Chůze

Máte oblíbenou trasu 5 km nebo 10 km ve vašem okolí?

Projděte se s celou rodinou pro dobrou věc.

Registrace jsou ukončeny. Výsledky se dozvíte v nejbližších dnech zde

Pravidla

Nějaká pravidla samozřejmě máme. Virtuální závod se uskuteční ve dnech 1. až 3. dubna 2022. Oceníme tři nejlepší v každé kategorii, každý účastník navíc získá vstupenku na Jarní slavnost v Otevřené zahradě a 20% slevu na nákup v Sanasportu. Hlavním účelem virtuálního závodu však není být za každou cenu první, ale užít si den během/chůzí a podpořit dobrou věc. 

Výsledky nahrávejte zde

Ceny pro vítěze:

1. cena: voucher od Sanasportu v hodnotě 3000 Kč + kytice z Otevřené zahrady
2. cena: voucher od Sanasportu v hodnotě 2000 Kč + kytice z Otevřené zahrady
3. cena: voucher od Sanasportu v hodnotě 500 Kč + kytice z Otevřené zahrady

Vítěze vyhlásíme na Jarní slavnosti 1. května, kde předáme i ceny. Současně proběhne i slosování všech startovních čísel a pět vylosovaných od nás dostane "cenu útěchy" (kniha, poukázka na bylinkovou dílnu nebo kytice z Otevřené zahrady).

#budzodpovednybezec

Podrobná pravidla

Kam směřuje vaše pomoc

Od roku 2013 nabízíme městský prostor v zeleni k smysluplnému využití volného času rodinám i jednotlivcům. Ukazujeme dětem přírodní koloběh a seznamujeme je se zvířaty i přírodními živly. Pro dospělé pořádáme bylinkové dílny, ovocnářské, včelařské a jiné workshopy. Školám dáváme možnost učit venku a teorii převádět do praxe v přírodě, přesto v centru města.

Letošním během přispějete na opravu modelu vodního toku, nejoblíbenějšího prvku v zahradě. Čeká ho první velká renovace od otevřené v roce 2013.

 

 

Newsletter
Veganské a bez lepku🍪! Naše cookies vám neškodí.
Nastavení