Úvod > Pronájmy > Samoobslužné hry

Samoobslužné hry

Půjčte si jednu ze samoobslužných her a užijte si příjemný den v zahradě.

hry k zapůjčení

Kubb

Vikingská hra pro 2-6 hráčů.
Hráči družstva A se postupně snaží hodem kolíků ze své základní čáry srazit co nejvíce kubbů družstva B. Kolíky se hází spodním hodem po délce tak, že je hráči drží za konec a druhý konec směřuje ke kubbu, který chce hráč srazit. Kolíky se nesmí házet napříč, ani nesmí příčně rotovat (podobně jako vrtule vrtulníku). Kubby se mohou házet napříč, ale také jen spodním hodem.

Mölkky

Původní finská hra pro 2+ hráče.
Mölkky je zábavná kombinace náhody a dovedností, které se lze snadno naučit. Hráči se střídají v házení kolíkem a snaží se při tom srazit kuželky s různými čísly. Cílem hry je získat přesně 50 bodů. Ale pozor! Pokud číslo 50 překročíte, vrací se skóre zpět na 25!

Kroket

Kroket je skvělá a napínavá venkovní hra pro 4-6 hráčů.
Nenáročná aktivita pro rodinu či přátele. Hodí se pro nejrůznější příležitosti, od domácího použití na zahradě, přes nejrůznější výlety, oslavy, letní zahrádky v hospodách či penzionech, až po kroketové akce a turnaje.

Pétanque

Pétanque (koulená) je francouzská společenská hra pro dvě 1–3 členná družstva, která se snaží umístit koule co nejblíže k cíli, který tvoří dřevěná kulička, tzv. prasátko. Princip hry je velmi jednoduchý, ale dokonalé zvládnutí techniky a taktiky vyžaduje pravidelný trénink.

Cena

100 Kč/1 hodinu za 1 hru
500 Kč/vratná záloha
 

* ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH
 

rezervace her

Chcete si zapůjčit samoobslužnou hru? Stavte se u nás na recepci a hru vám zapůjčíme.
 

 

Kontakt
Markéta Venyšová
e-mail: marketa.venysova@nap.cz
T +420 515 903 124, +420 775 424 702