Úvod > Pro školy > Pro školy > Krása včel

Krása včel

—  Včely  —

Krása a význam včel v přírodě s praktickými ukázkami.

Lektorovaný program

Pro 1. stupeň ZŠ

Včely jsou často vnímány jako producenti medu, ale hodnota jejich opylovací funkce je mnohonásobně vyšší. Včela medonosná je považována za nejvýznamnějšího opylovače kulturních plodin.

V Otevřené zahradě chováme včely v souladu s přírodou. Děti se seznámí se životem včel a zahrají si tematické hry. Děti se dozví, kdo zastává jakou roli ve včelím společenství, jaký je vývoj včely a jak se ke včelám vztahuje člověk.

Představíme a ochutnáme včelí produkty. Součástí programu je i prohlídka úlů a hmyzích domečků. Ochranné vybavení a další pomůcky pro děti máme k dispozici.

Typ programu

lektorovaný

Délka programu

2,5 h

PRO KOHO JE PROGRAM URČEN

1. stupeň ZŠ, 1. - 5. třída

Cena

120 Kč / žák

Co si mají vzít žáci s sebou?

Programy probíhají za každého počasí. Prosíme, ať se děti oblečou tak, aby se mohly v zahradě volně pohybovat. Doporučujeme vhodnou obuv, pláštěnku, kšiltovku, opalovací krém, svačinu a pití.

Praktické informace

V případě, že po vašem programu není do zahrady objednaná další skupina, můžete se svou třídou v zahradě zůstat déle a udělat si vlastní program. Informace o obsazenosti zahrady dostanete v den konání programu na recepci.

Jak objednat vaši třídu?

Vyplňte formulář a uveďte preferované termíny.

Minimální velikost skupiny je 12 žáků. Program můžeme zrealizovat i pro menší skupinu za cenu odpovídající dvanácti platícím. Chcete-li program uhradit převodem z účtu, prosíme uvěďte fakturační údaje do poznámky níže.
 
Všechny termíny na duben-červen jsou obsazený.
Pokud máte zájem o zaslání informace k dalšímu vypsanému programu Krása včel,
vyplňte prosím objednávkový  formulář.

Objednávkový formulář

(povinné)
(povinné, přečtěte si Zásady zpracování osobních údajů)