Úvod > Pro školy > ​Letem světem Otevřenou zahradou

​Letem světem Otevřenou zahradou

—  Slunce | Voda | Vzduch | Země  —

Komentovaná prohlídka interaktivní soch zasvěcených čtyřem živlům.

Lektorovaný program

Pro 1. stupeň ZŠ | 2. stupeň ZŠ a gymnázia

Žáci či studenti se seznámí se zahradou a jejími a interaktivními sochami zasvěcenými živlům. Prohlídka je přizpůsobena věku žáků a požadavkům pedagoga. Při objednání programu můžete vybrat stanoviště, které chcete představit detailněji. V případě, že máte zájem o hlubší porozumění přírodních zákonitostí a procesů, doporučujeme vybrat z nabídky tematicky zaměřených výukových programů.

Typ programu

lektorovaný

DÉLKA PROGRAMU

1 h

PRO KOHO JE PROGRAM URČEN

ZŠ, SŠ

Cena

60 Kč / žák

Termíny

duben – říjen, pondělí, úterý, středa a pátek

Co si mají vzít žáci s sebou?

Programy probíhají za každého počasí. Prosíme, ať se děti oblečou tak, aby se mohly v zahradě volně pohybovat. Doporučujeme vhodnou obuv, pláštěnku, kšiltovku, opalovací krém, svačinu a pití.

Praktické informace

V případě, že po vašem programu není do zahrady objednaná další skupina, můžete se svou třídou v zahradě zůstat déle a udělat si vlastní program. Informace o obsazenosti zahrady dostanete v den konání programu na recepci.

Jak objednat vaši třídu?

Kontaktujte nás, prosím, telefonicky.  Společně vybereme datum. Poté nám pošlete objednávku emailem. Do objednávky uveďte: školu, ročník, přibližný počet dětí a kontakt na vás, včetně mobilního telefonu. Doplňte informaci, jestli budete platit na místě v hotovosti nebo převodem na účet. Přijetí vaší objednávky potvrdíme.

Minimální velikost skupiny je 12 žáků. Program můžeme zrealizovat i pro menší skupinu za cenu odpovídající dvanácti platícím.

OBJEDNÁVKA

VÝUKOVÝ PROGRAM MŮŽETE OBJEDNAT PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU EVA.KLOUDOVA@NAP.CZ NEBO NA TELEFONNÍM ČÍSLE 515 903 111.

Kontakty pro školy
objednávání: Eva Kloudová, eva.kloudova@nap.cz, 515 903 111
garant: Mgr. Helena Peřinová, helena.perinova@nap.cz
T +420 515 903 143, +420 773 744 471