Akce pro firmy

Hledáte zázemí pro firemní či společenskou akci, místo pro teambuilding nebo pro firemní rodinný den? Hledáte netradiční prostředí, uprostřed Brna? Pak je Otevřená zahrada, přesně to, co hledáte...

Tajemství ukryté v Otevřené zahradě

Spolupráce, souboj i cesta za podkladem – to vše na Vás čeká v Otevřené zahradě. Odhalte přírodní zákonitosti a poznejte kolegy v roli akčních hrdinů. Pevnost Boyard u nás nenajdete, ale dobrodružné úkoly na interaktivních sochách pod širým nebem ano.

Cryptomania OPEN GARDEN

Ponořte se do světa hádanek, šifer a logických úkolů. Staňte se na chvíli kryptografy, naučte se s kolegy řešit problémy, efektivně komunikovat a spolupracovat.

S pračlověkem ke slavnostní tabuli

Obstarat suroviny a uvařit jídlo – tak zní hlavní úkol pro Váš firemní tým. Užijte si společné vaření s hravým dobrodružstvím a vychutnejte si hostinu, kterou si sami připravíte.

Workshop v zahradě

Odpočívejte aktivně! Staňte se na chvíli bylinkářem, pekařem nebo dokonce včelařem a zapomeňte na každodenní rutinu. Osvěžte unavenou mysl i smysly a vyzkoušejte si některý z našich tematických workshopů, které Vám otevřou dveře do světa tradičních řemesel.

Rodinný den

Užijte si firemní akci i s vašimi nejbližšími trochu jinak. Připravíme pro Vás pohodový program, který si užijí rodiče i jejich děti. Ochutnáte u nás skvělé jídlo i pití, posílíte neformální vazby mezi zaměstnanci a napojíte se na sílu přírody a krásu starých moravských tradic.

Zahradní degustace

Ochutnávky vín či lokálních produktů v krásných prostorách bývalé klášterní zahrady nabízí ideální příležitost pro neformální setkání s kolegy, partnery nebo klienty...

Víno z blízka

Ochutnejte špičková vína moravských vinařů v letním podvečeru v Otevřené zahradě. Užijte si cyklus legendárních letních degustací, které nabízí prostor pro neformální setkání a kulturní i gurmánský zážitek.

Malá škola degustace vína / řízená degustace

Nahlédněte pod pokličku degustování vína. Staňte se na chvíli sommeliérem a vychutnejte si s kolegy barvy, chutě a vůně špičkových jihomoravských vín.

In vino veritas

Degustační týmová soutěž pro poetické duše otevře Vašim zaměstnancům a klientům brány k novým chutím i vůním vína, a to pod taktovkou zkušeného sommeliéra!

Garden party

Seznamovací party nebo firemní večírek tentokrát pod širým nebem. Vezměte své zaměstnance do krásné zahrady v srdci Brna a užijte si odpolední setkání nebo večírek v inspirativním prostředí.

Dobrovolnictví

Na prostředí, ve kterém žijeme, nám záleží. V centru města jsme proměnili 10.000 m2 zašlých pozemků v okouzlující zahrady přístupné pro veřejnost, a to i díky pomoci partnerů a dobrovolníků. Přidejte se k nám a užijte si den na čerstvém vzduchu.

Ke školení nebo dobrovolnictví patří zážitek

O vaší akci se budou vyprávět příběhy. Připojte ke svému programu pekařské, bylinkářské nebo třeba včelařské překvapení a užijte si zahradu naplno.

Contact us
Mgr. Helena Peřinová
e-mail: helena.perinova@nap.cz
T +420 515 903 143, +420 773 744 471